17-24 вересня у Львові відбудеться 83 Конгрес Міжнародного ПЕН-клубу

Цієї осені культурна столиця України казково багата на різноманітні заходи та події. Але зараз ми пропонуємо Вам звернути увагу на одну з  найбільш масштабних і сміливо можемо додати, що й найцікавіших. 18, 20 і 22 вересня Львівський національний університет імені Івана Франка прийматиме події 83 Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу — міжнародної неурядової організації, яка об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів із 1921 року. Тема цьогорічного Конгресу — «Відстоювання правди у добу пропаганди». 83 Конгрес збере близько 200 лідерів думок, видатних письменників, поетів, перекладачів, журналістів, істориків, публіцистів та редакторів зі 80 країн світу.

Франковий університет має честь зустрічати гостей на офіційному відкритті, яке відбудеться 18 вересня о 18:30 у Актовій залі, під час якого франко-британський юрист-міжнародник Філіп Сендс прочитає лекцію «Східно-Західна вулиця: особисті історії. Про життя і про право». Завершиться офіційна церемонія відкриття музичною програмою від гурту «Roсkoko».

20 і 22 вересня усіх зацікавлених запрошуємо долучитися до публічних дискусій за участі нобелівського лауреата Світлани Алексієвич (Білорусь).

Також наголошуємо, що на відкриту програму вхід безкоштовний, однак на кожну подію слід попередньо зареєструватися. Ознайомитися із повною програмою 83 Міжнародного Конгресу ПЕН і дізнатися більше про цьогорічних спікерів можна за покликанням: http://bit.ly/2xoo1ZX

Програма подій, що проходитимуть у Львівському університеті доступна у форматі PDF