17 вересня 2018 року у місті  Трускавець відбулась прем’єра балету “Спартак”

17 вересня 2018 року у місті  Трускавець відбулась неймовірна прем’єра балету “Спартак”,  представлена  Українським балетним театром «Прем’єра».

Глядачі змогли поринути в атмосферу античного Риму та познайомитись з історією спартаківського повстання. Балет “Спартак” розкриває проблему захисту свободи людської особистості, тому події в творі близькі кожному з нас.  Артисти майстерно відтворили події минулого, розкрили глибокі драматичні образи персонажів.

Вдале поєднання музики, декорацій та дивовижна робота учасників балетного театру  не залишили байдужими глядачів. Бурхливими аплодисментами та вигуками “Браво!” зал в ПК ім. Тараса Шевченка у Трускавці дякував Українському балетному театру «Прем’єра»! Крім того, вистава була благодійною і  понад 300 безкоштовних білетів львівські артисти подарували дітям, учням місцевих шкіл та відпочивальникам.

Балет “Спартак” готували у літній період на кафедрі режисури та хореографії ЛНУ ім. Франка під керівництвом репетиторів балетної трупи UBT та постановником Андрієм Літвіновим.

Головні ролі виконували: Євген Свєтліца (раб, фракійський воїн − Спартак), Каріна Тельвар (Фрігія), Роман Баглай (полководець Марк Луциній Красс), Ольга Фабіанська (Егіна).

Український балетний театр «Прем’єра» заснований у 2015 році Народним артистом України Олегом Петриком, професором кафедри режисури та хореографії . До складу театру входять студенти та випускники кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка та провідні солісти українських і світових балетних театрів.

Вітаємо з прем’єрою та бажаємо нових звершень!