25 молодих викладачів німецької мови з 14 областей України вдосконалюють свої знання з германістики  у Львівському університеті

За фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з 15 по 17 грудня 2015 року Асоціація українських германістів проводить на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка семінари для молодих викладачів німецької мови.

Провідні викладачі та перекладачі, зокрема кафедр міжкультурної комунікації та перекладу і німецької філології факультету іноземних мов Львівського університету у форматі семінарів і лекцій презентують колегам розробки з методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної, знайомлять із актуальними питаннями літературознавства, перекладознавства, міжкультурної комунікації, історії німецької мови, лінгвокраїнознавства.

Учасники семінарів вдосконалюватимуть свої професійні навики під час практичних тренінгів з риторики та художнього перекладу.

Культурним доповненням до семінарських занять стануть відвідини Львівської опери та німецькомовна екскурсія містом.

У програмі беруть участь 25 молодих викладачів німецької мови з 14 областей України, які виявили бажання вдосконалити свої знання з германістики.