35 випускників хімічного факультету отримали дипломи про вищу освіту

24 червня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів  випускникам хімічного факультету за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст».

Молодих фахівців привітав декан хімічного факультету, професор Ярослав Каличак, наголосивши, що цьогорічний випуск для факультету – ювілейний, 70-ий. Втім, за словами декана, за відносно нетривалу історію факультету він та його випускники мають власні славні традиції – працелюбність, дисциплінованість та прагнення досягти високої мети.

«Ви закінчили хімічний факультет, який є одним із лідерів серед факультетів Університету за усіма напрямками роботи. Тож, я вірю, що у майбутньому ви плідно працюватимете і приноситимете славу не лише хімічному факультету та Львівському університету, а й нашій країні», – зазначив Ярослав Михайлович.

До привітань долучилася заступник декана з навчально-методичної роботи Ольга Жак. Ольга Володимирівна пригадала першу зустріч з теперішніми випускниками й побажала молодим фахівцям ніколи не зупинятись на досягнутому.

«Те, до чого ви прагнете, ваша щоденна ціль – один із найважливіших аспектів вашого життя. Майте силу духу і в майбутньому намагайтесь завжди бути першими і кращими!», – дала оптимістичні настанови випускникам Ольга Жак.

«Я глибоко переконаний, що ви знайдете себе у житті, станете успішними людьми і ніколи не забуватимете хімічний факультет Львівського університету!», – висловив впевненість у щасливому майбутньому випускників заступник декана із наукової та виховної роботи Григорій Дмитрів.

Також до привітань долучилися завідувач кафедри органічної хімії Микола Обушак, завідувач кафедри аналітичної хімії Лілія Дубенська та завідувач кафедри фізичної і колоїдної хімії Олександр Решетняк.

Музичне вітання випускникам подарувала студентка Львівського університету Оксана Олійник.