76 випускників хімічного факультету отримали дипломи

23 червня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка 76 випускників хімічного факультету отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» і «Магістр».

Юних фахівців привітав декан хімічного факультету, професор Ярослав Каличак. «Ваше студентське життя тривалістю у п’ять років промайнуло непомітно, і сьогодні потенціал країни поповнився десятками кваліфікованих спеціалістів. Ви мали можливість навчатися на хімічному факультеті одного із найкращих університетів Європи, де здобули ґрунтовні знання в усіх галузях хімії. Наші випускники є конкурентоздатними не тільки на українському, а й світовому ринку праці, тому, у вас є всі шанси віднайти себе у житті», – запевнив Ярослав Каличак.

До вітальних слів долучилася заступник декана із навчально-методичної роботи Ольга Жак. Ольга Володимирівна зазначила, що цей день для випускників водночас радісний і сумний, «адже від нині розпочинається непередбачуваний етап у вашому житті, ви станете інакшими, дорослішими. Знання, здобуті на хімічному факультеті, обов’язково стануть вам у пригоді, адже упродовж всього періоду вашого навчання, ми, викладачі, доклали максимум зусиль, аби ви змогли протистояти будь-яким життєвим випробуванням і гідно носити високе звання Людини», – зазначила Ольга Володимирівна.

Привітав випускників заступник декана із наукової та виховної роботи Григорій Дмитрів. «Пригадуючи ваші перші здобутки чи провали на факультеті, можна видихнути із полегшенням – сьогодні ви дипломовані спеціалісти, які завтра творитимуть майбутнє для себе, своєї сім’ї та держави». Григорій Степанович розповів молодим фахівцям про Асоціацію випускників Університету і закликав вступати у її лави та сприяти розвитку Університету в майбутньому.

До вітальних слів долучився завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії, професор Олександр Решетняк, зазначивши, що сьогодні для випускників неоднозначне свято. «Це день, коли ви переходите на новий життєвий етап. І, отримавши кваліфікацію магістра чи спеціаліста, ставите собі запитання: чим займатися далі? Вибір складний, але все у ваших руках – ви безперечно станете успішними та зреалізуєте себе», – переконаний Олександр Володимирович.

«Сьогодні – заключний акорд вашого п’ятирічного студентського життя, – сказав завідувач кафедри органічної хімії, професор Микола Обушак. – Обравши Львівський національний університет імені Івана Франка, ви, безперечно, вчинили правильно, адже він має давні славні традиції і ви, випускники 2015 року, ці традиції будете продовжувати», – висловив впевненість Микола Дмитрович.

Молодих фахівців привітала в. о. завідувача кафедри аналітичної хімії Лілія Дубенська: «Ніби вчора ви отримали студентський квиток і залікову книжку, і не помітили, як минуло п’ять років студентського життя. Ми прожили цей час як одна велика дружня сім’я і зараз відчуваємо ностальгію. Я впевнена, що ви завжди пригадуватимете свої студентські роки із особливим трепетом».

До вітань долучилася доцент кафедри неорганічної хімії, куратор студентських академгруп Зіновія Шпирка. «Перші ваші контрольні, заліки, іспити – позаду. Упродовж вашого навчання на факультеті ми завжди гордилися вашими успіхами. А відтак, завжди поважайте себе, адже ви – випускники хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Нехай посмішка завжди супроводжує вас у житті», – побажала випускникам Зіновія Михайлівна.

Також молодих фахівців привітали студенти хімічного факультету, а випускники подякували викладачам та батькам за підтримку, науку й розуміння.

Світлини: Уляни Севастьянів Більше фото