За внесок у поширення ідеї єдності Європи науковців Львівського та Харківського університетів нагородили медалями

Нагороди Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – медалі і грамоти «за внесок у поширення ідеї єдності Європи» отримали Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник і ректор Харківського національного університету імені Василя Каразіна, президент Соціологічної асоціації України, професор Віль Бакіров, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського університету Марія Зубрицька, завідувач кафедри історії та теорії соціології, заслужений професор Університету Наталія Черниш та декан історичного факультету, професор Роман Шуст.

Урочисте вручення медалей і грамот відбулось за участі почесного професора НПУ ім. М.П. Драгоманова, Віце-президента асоціації ректорів педагогічних університетів Європи (Франкфурт-на-Майні, Німеччина), експерта в галузі зв’язків із громадськістю та комунікацій, доктора Морітца Гунцінгера та професора НПУ ім. М.П. Драгоманова Володимира Євтуха в рамках проведення ІХ Львівського соціологічного форуму «Сучасне українське суспільство: у пошуках нових форм солідарності», що проходить 30 жовтня у Львівському університеті,.