А «золото» не за горами…

Жіноча збірна Львівського національного університету імені Івана Франка з волейболу виборола друге місце у змаганнях серед університетських команд Львівщини.

До складу команди ввійшли студентки: факультету іноземних мов Нагірна Оксана, Степаненко Ліза, Баєва Катерина, Єфімєнко Вікторія; хімічного факультету Загірська Ольга, Антонів Анна; економічного факультету Комаринська Юлія; географічного факультету Алексова Тетяна; філологічного факультету Буцик Мар’яна, Куцір Юлія, Супрович Ольга; факультету журналістики Ляхович Олена; біологічного факультету Мисько Ольга та Правничого коледжу Гуменецька Оксана.

До змагань дівчата готувались, не покладаючи рук, вдосконалюючи свої вміння на виснажливих довготривалих тренуваннях. Проте цей час минав доволі непомітно, адже представниці Львівського університету були захоплені волейболом і командною грою. А тому такий високий результат став можливим завдяки інтенсивній роботі і команди, і тренера.

Уже вкотре студентки нашого Університету доводять свою спортивну майстерність і гідно посідають другу сходинку загального рейтингу, пропускаючи вперед лише тих, для кого спорт є майбутньою професією. Учасниці збірної ЛНУ ім. Івана Франка з волейболу переконані, що наступного року обов’язково здобудуть «золото».