Абітурієнти з усієї України беруть участь у творчому конкурсі на факультеті культури і мистецтв

22 липня 2015 року на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка триває творчий конкурс серед абітурієнтів, які вступають на кафедру режисури і хореографії.

У холі, де відбувається творчий конкурс, – людно. Кожен абітурієнт, відчуваючи неабияке хвилювання, вкотре відпрацьовує свій хореографічний етюд, відточує кожен рух, підшуковує фонограму для виступу та налаштовується на робочий лад. Усіх їх об’єднує мета – вступити у Львівський університет.

У залі на абітурієнтів уже чекає журі. По черзі схвильовані вступники демонструють свої хореографічні здібності та відповідають на теоретичні запитання викладачів, а також отримують додаткові завдання для імпровізації.

«Цього року до нас приїхали абітурієнти практично з усіх областей України, – каже доцент кафедри режисури і хореографії, керівник напряму «Хореографія» Олег Петрик. – 26 осіб, які сьогодні беруть участь у творчому конкурсі, вступають на факультет на базі молодшого спеціаліста відразу на третій курс, оскільки вже здобули освіту у ВНЗ І рівня акредитації».

Олег Олегович також зазначив, що «оцінює виступи абітурієнтів висококваліфіковане журі, звертаючи увагу насамперед на фізичні дані, акторські здібності, а також творчий потенціал і можливості імпровізувати, створюючи власні хореографічні твори».