Офіційним ЗМІ Львівського національного університету імені Івана Франка є інформаційно-аналітичний часопис «Каменяр», започаткований у січні 1968 року. Мета часопису – інформувати студентів, викладачів, працівників та всіх, хто цікавиться про новини Університету, освітні, наукові та творчі досягнення співробітників і студентів, діяльність студентських громадських організацій, адміністрації, студентське дозвілля.

Головний редактор: Анастасія Коник
м. Львів, вул. Університетська, 1, каб. 221 а
тел.: 239-45-04
gazeta.kamenyаr@gmail.com

У Львівському університеті також є студентські ЗМІ: телебачення «Franko TV», газета філологічного факультету «Ярослов», міжнародний студентський науково-юридичний альманах «Vivat Justitia!», газета біологічного факультету «Вітамінка».

Студентське телебачення Львівського національного університету імені Івана Франка «Franko TV» засноване 11 жовтня 2013 року. Проект створено студентами факультету журналістики на базі навчальної телерадіостудії кафедри радіомовлення і телебачення. Студенти готують відеоматеріали про життя Університету та академічної спільноти, соціальні та культурні події міста і України. На сьог
одні канал «Franko TV» на youtube має понад 320 000 переглядів і майже 800 підписників.icon-shortcut-franko-tv

Журналісти: студенти ЛНУ
                                           Оператори: Мар’ян Павлик, Юрій Мельник, Андрій Гірняк
                                           Монтаж: Галина Сафроньєва
             frankostudtv@gmail.com

Міжнародний студентський науково-юридичний альманах «Vivat Justitia!» започатковано у 2002 році Студентським науковим товариством юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. В альманасі публікуються молоді дослідники-правники різних держав. Особливої уваги заслуговують високий науковий рівень видання багатомовність вміщених у ньому матеріалів.

Підготовку випуску альманаху «Vivat Justitia!» виконує редакційна колегія, яка складається із студентів юридичного факультету. Статті проходять конкурсний відбір викладачами-рецензентами юридичного факультету.

imgСклад редакційної колегії: О. Терещук, М. Кондра, Ю. Попович
79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 14
тел./факс: (032) 274 380
VJ2004@ukr.net

Студентська газета філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка «Ярослов» виходить з листопада 2004 року.

shapka-web

Головний редактор: Ольга Грабчак
Редакційна колегія: Марта Батринюк, Марта Дуда, Соломія Ковалів, Ольга Матейчик, Ольга Усатюк, Наталка Швець, Галина Яртим.
Літературний редактор: Ігор Гунчик
Верстка та підтримка сайту: Юлія Усатюк