Оздоровлення у стаціонарах Університету

Забезпечення проживання, відпочинку та оздоровлення у стаціонарах Університету та спортивно-оздоровчому таборі «Карпати».

тел. (032) 239-47-13

контактна особа Курляк Василь Юрійович

Заняття з фізичної культури. Спортивні та концертно-виховні заходи

Проведення групових та індивідуальних занять з фізичної культури та спорту з використанням відповідної матеріально-технічної бази, що не передбачено навчальними планами та не належить до діяльності, що фінансується за рахунок коштів загального фонду державного та місцевих бюджетів.

Організація, проведення спортивних, фізкультурно-оздоровчих заходів (у тому числі міжнародних) з використанням відповідної матеріально-технічної бази, якщо це не передбачено навчальними планами та не належить до діяльності, що фінансується за рахунок коштів загального фонду державного та місцевих бюджетів.

тел. (032) 276-83-65, 276-83-68

вул. Черемшини, 31.

e-mail: kfv.lnu@gmail.com

Кафедра фізичного виховання та спорту

контактна особа Сіренко Рома Романівна

тел. (032) 239-45-32

контактна особа Лозинський Мар’ян Володимирович

Організація, проведення концертно-видовищних заходів.

тел. (032) 239-41-23

е-mail: ckd_lnu@ukr.net

Центр культури і дозвілля

контактна особа Булатова Мирослава Михайлівна

Екскурсії

Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів на територіях та в приміщеннях Університету.

тел.

контактна особа