пуки 1Університетська символіка це невід’ємна частина ідентифікації та бренду, котра формує впізнаваність та єдність  нашої академічної спільноти. Сучасна символіка Львівського національного університету ім. Івана Франка(великий герб, герб та хоругва) була розроблена істориком, фахівцем в галузі спеціальних історичних дисциплін, Андрієм Гречилом та затверджена на засідання Вченою Ради університету у березні 1999 року. Вісім років по тому, у 2007 році, було розроблено проекти символів усіх факультетів та коледжів.

На гербі Львівського університету зображено лева на синьому фоні (лев – земельний знак західноукраїнських земель), що вказує на регіональне значення університету, як освітньої та наукової установи. У правій лапі лев тримає трисвічник, символ освіти і науки, знак із печатки Таємного українського університету, нелегального вищого навчального закладу у Львові, який проіснував з 1921 по 1925 року. Герб вписано у декоративний щит, на якому також є зображення українського тризуба та напис – «1661» – рік заснування першої єзуїтського колегії, а отже, і Університету. Під щитом розміщено стрічну з написом, який прикрашає фасад головного корпусу університету «Patriae decori civibus educandis» («Освічені громадяни – окраса Батьківщини»).gerb

На великому гербі Університету зображено щит з двома жіночими постатями: справа – алегорія науки та мудрості Афіна, зліва – алегорія пильності (жінка з дзеркалом у яке заглядає змія). Під щитом розміщено розгорнуту книгу з девізом «Patriae decori civibus educandis».

Завантажити лого

Завантажити герб

Шаблон для презентацій

Окрім головної символіки Університету існують герби 19-ти факультетів, трьох коледжів та Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, які символізують наукову спрямованість кожного факультету та їх приналежність до alma mater.

біологічний факультет

географічний факультет

геологічний факультет

економічний факультет