Академічна спільнота Університету вшанувала 156-ту річницю від дня перепоховання Тараса Шевченка

З нагоди 156-річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі 22 травня 2017 року академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка на чолі з Ректором, професором Володимиром Мельником взяла участь у покладанні квітів до пам’ятника поетові у Львові.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченкові також виступив хор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, а студенти ЛНУ ім. Івана Франка продекламували поетичні рядки Великого Українця.

На завершення заходу голова Львівського обласного об’єднання товариства «Просвіта» Ярослав Пітко подякував усім, хто долучився до вшанування знаменної дати.