Андрій Білинський  – новообраний голова  Первинної профспілкової організації студентів Університету

У рамках XXXV звітно-виборної конференції Первинної профспілкової організації студентів відбулися вибори голови профкому студентів. За результатами відкритого голосування («за» – 168, «проти» – 0, «утримались» – 1) делегати конференції обрали нового голову профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Ним став аспірант механіко-математичного факультету І року навчання Андрій Білинський.

У своїй передвиборній програмі Андрій Білинський зосередив увагу на основних напрямах своєї діяльності на посаді голови Первинної профспілкової організації студентів. Зокрема йдеться про виокремлення чітких підходів до формування професійної команди з метою її збереження й подальшого оновлення, про забезпечення соціального захисту, розвиток наукової та інформаційної сфер діяльності, про організацію дозвілля та співпрацю з іншими громадськими обєднаннями й міжнародними організаціями.