Директор Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Прокопів удостоєний почесного звання «Заслужений природоохоронець України». Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №616/2019, звання Андрієві Івановичу присвоїли «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Приємно і те, що орденом «За заслуги» II ступеня Президент нагородив Заслуженого вчителя України, учителя Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Володимира Алексейчука.

Щиро вітаємо Андрія Прокопів та Володимира Алексейчука і бажаємо їм міцного здоров’я та нових професійних звершень!