Львівський національний університет імені Івана Франка на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки проводить атестаційні сесії для осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для проходження атестації:

1. Заява на ім’я Ректора Університету щодо участі в атестації.
  2. Квитанція про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення відповідно до встановленої вартості.
  3. Паспорт громадянина України.

Оригінали документів необхідно пред’явити у день проходження атестації, а оплату за послугу з проведення атестації здійснити не пізніше ніж за тиждень до встановленої графіком дати її проведення. Скановану заяву, квитанцію, першу сторінку паспорта потрібно попередньо надіслати за електронною адресою atest_ds_lnu@ukr.net, а також укласти договір про надання освітньої послуги. Вартість атестації становить 640 гривень.

Особи, які звільняються від проходження атестації відповідно до п. 56 Постанови Кабінету Міністрів України № 301 від 26.04.2017р. «Про порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою», звертаються до атестаційної комісії із заявою на ім’я Ректора Університету про видачу посвідчення, оригіналами та нотаріально засвідченими копіями необхідних документів, які необхідно подати в Загальну канцелярію Університету (вул. Університетська, 1, кім. 118). Забрати посвідчення (оформлене на основі поданих документів) можна протягом 10 днів від дати реєстрації  заяви у Загальній канцелярії  Університету.

Графік атестаційних сесій на 2017 рік: 31.05; 29.06; 30.08; 27.09; 25.10; 29.11; 27.12. Засідання атестаційної комісії відбуваються в ауд. 305 головного корпусу Університету, вул. Університетська,1.

Для осіб, які бажають пройти попередню підготовку до атестації, пропонуємо тижневий інтенсивний курс з української мови обсягом 30 год. У цьому випадку необхідно звернутися з відповідною заявою не пізніше ніж за два тижні до дати проходження атестації. Вартість цих курсів становить 1050 гривень.

Нормативні документи:

Закон України «Про державну службу»

Постанова Кабінету Міністрів України “Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою” №301 від 26.04.2017

Зразки тестових завдань та перелік тем і сценаріїв:

Тест 1

Тест 2

Тест 3

Текст Проблеми переселенців

Контакти:

з питань проходження атестації, а також підготовки до неї:

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, кім. 108