Бібліотека Центру італійської мови і культури Університету поповнилася новими надходженнями

Це стало можливим завдяки тісній співпраці між Львівським університетом, Посольством Італії в Україні та Інститутом італійської культури в Києві. Університет отримав навчальну і художню літературу (понад 50 примірників, серед яких і найновіші мультимедійні курси для вивчення італійської мови і культури), а також твори сучасних італійських письменників, переможців літературної премії Strega, загальною вартістю більше тисячі євро. Усі книжки придбані за кошти Міністерства закордонних справ Італії.

Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник надіслав листа з подякою на ім’я Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю між Університетом і Посольством Італії в Україні.