Блаженніший Епіфаній відвідав Львівський університет

12 вересня 2019 року Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної Церкви України, доктор богослів’я, професор Епіфаній відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрівся із представниками адміністрації, студентами і працівниками Університету.

Спершу Блаженніший Епіфаній поклав квіти до пам’ятника Іванові Франку на площі перед головним корпусом, після чого поспілкувався з представниками адміністрації Університету – першим проректором Андрієм Гукалюком, проректором з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимиром Качмарем, проректором з наукової роботи Романом Гладишевським, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Софією Лобозинською, директором Наукової бібліотеки Василем Кметем і помічником Ректора Мар’яном Лозинським.

Під час розмови Блаженніший, зокрема, відзначив вагомий внесок Львівського університету у розвиток суспільства та утвердження української державності.

«Ваш Університет є провідною освітньою установою серед інших університетів України. А тому для мене дуже трепетно доторкнутися, побачити і по-справжньому відчути цей храм науки, який виховує майбутнє покоління українців. Бажаю, аби Ваш навчальний заклад тільки зміцнювався, зростав, утверджувався і виховував на патріотичних засадах українську молодь, яка є перспективою нашого майбутнього розвитку», – зазначив Блаженніший Епіфаній.

Також Митрополит висловив переконання, що випускники Львівського університету «робитимуть все для того, щоби Українська Держава ставала міцнішою».

Надалі Блаженніший Епіфаній відвідав Музей історії Університету, де поспілкувався зі студентами, залишив запис у Книзі почесних гостей і передав до експозиції Музею цінні подарунки.