Близько 100 студентів нагородили грамотами до Дня Університету

Уже традиційно напередодні Дня Університету відбувається зустріч Ректора зі студентською спільнотою, під час якої відзначають активних студентів, які демонструють високі наукові досягнення, успіхи в навчанні та спортивні здобутки.

За відмінне навчання, успіхи в науковій роботі, високі спортивні досягнення й активну участь у громадському житті Університету  цьогоріч грамоти отримали 92 студентів, серед яких – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук,  Всеукраїнської студентської олімпіади, XІ Відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування імені С.О. Лебедєва – В.М. Глушкова «KPI-Open»,  чемпіони Європи з різних видів спорту.

Студентам механіко-математичного факультету, які успішно завершили навчання на спільній сертифікаційній магістерській програмі «Вибрані розділи обчислювальної математики» Львівського й Вюрцбурзького університетів,  Оксані Фірман та Андрієві  Резі вручили сертифікати.

З вітальним словом звернувся до студентів Перший проректор, професор Василь Височанський. «Університет відкриває молодим людям можливості для  здобуття престижної освіти та реалізації свого потенціалу», – зазначив Василь Степанович  і висловив вдячність студентам за їхню працю та побажав їм нових перемог та успіхів.

«Чотири роки тому я довірилась цьому Університету. Хочу подякувати своїй альма-матер за людей, яких мені пощастило тут зустріти! Сподіваюсь, цьому Університету ніколи не буде соромно за мене», – сказала студентка факультету журналістики Анастасія Шибіко, наголосивши, що «Університет творять не стіни, а спільнота, яка тут працює і навчається, творить науку і здобуває знання».

На завершення зустрічі музичне вітання колегам адресувала студентка філологічного факультету Аліна Чабан.