Близько 120 випускників факультету прикладної математики та інформатики отримали дипломи про вищу освіту

16 червня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» і «Спеціаліст» випускникам факультету прикладної математики та інформатики.

«Упродовж студентських років ви пережили знаменні події – Революцію Гідності, перегорнули трагічну сторінку української історії, події якої призвели до непоправних втрат сотень життів», – звернувся до випускників декан факультету прикладної математики та інформатики, професор Ярема Савула. – «Позаду залишаються всі проблеми, пов’язані з іспитами, заліками й іншими нюансами навчального процесу. Попереду – пошук роботи, створення сім’ї… Переконаний, що ви, як і попередні випускники, із цим успішно впораєтеся», – зазначив у вітальному слові Ярема Григорович.

«Ви завершили своє навчання у ювілейний для факультету рік. 80 магістрів та 37 спеціалістів сьогодні стали кваліфікованими фахівцями. Дипломи, які ви отримаєте, стануть вашою путівкою у самостійне життя. Сподіваюся, що знання, здобуті на факультеті прикладної математики та інформатики, завжди будуть вам у пригоді та, безперечно, сприятимуть перспективі кар’єрного росту», – привітав випусників заступник декана з навчально-методичної роботи Степан Шахно.

«Із подоланням важливого життєвого етапу» привітала випускників заступник декана із виховної роботи Олександра Гнитишин. Олександра Павлівна зазначила, що «всі чудові події, які відбувалися впродовж 40 років історії факультету, стали вже доброю традицією. Так склалося, що всі випускники факультету є хорошими й успішними. Продовжуйте цю традицію, працюйте і докладайте зусиль до всіх своїх починань!», – закликала Олександра Павлівна.

«Ви – в числі 5000 випускників нашого факультету, – звернувся до студентів завідувач кафедри теорії оптимальних процесів Михайло Бартіш. – Тут ви здобули фундаментальні знання з математики, програмування й чисельних методів. Це, безперечно, дасть вам можливість вільно адаптуватися до місця праці. Ви – спеціалісти й магістри, і все залежить від вас і від того, як ви прокладатимете свій шлях у житті», – зазначив Михайло Ярославович.

«Студентські роки промайнули швидко, і через деякий час вас охопить ностальгія. Утім, прийшовши в гості до нас на факультет, ви швидко її розвієте, – звернувся до випускників завідувач кафедри обчислювальної математики Роман Хапко. – Ви – випускники одного з найкращих факультетів Львівського університету. Оскільки сьогодні ІТ-сфера розвивається стрімко, то я переконаний: ви всі знайдете у ній своє місце».

До вітальних слів долучився завідувач кафедри математичного моделювання соціально-економічних процесів Григорій Цегелик. Григорій Григорович зазначив, що «від сьогодні у вас, випускників, починається інший період життя до якого вам потрібно буде поставитись надзвичайно серйозно».

«Будь-який останній день – це завжди перший день вашої нової життєвої дороги», – звернувся до випускників завідувач кафедри програмування Сергій Ярошко. «І для того, аби ваш маршрут склався якнайкраще, вам потрібно взяти із собою правильні вихідні дані. Не списуйте! І завжди пам’тайте: життєвий іспит у вас не буде можливості перескласти», – дав настанови випускникам Сергій Адамович.

Завідувач кафедри дискретного аналізу та інтелектуальних систем Микола Притула вважає, що «студентські роки для когось були напруженою працею, а для когось – розвагою». Однак, за його словами, сьогодні всіх випускників об’єднав диплом. «Більшість із вас уже працює в ІТ-сфері. Я переконаний: до кінця цього року ви всі знайдете гідну роботу!», – запевнив Микола Миколайович.

«Упродовж навчання в Університеті ви набули відповідний базовий багаж знань, а відтак, він повинен стати своєрідним трампліном у вашому подальшому житті», – сказав доцент кафедри прикладної математики Іван Дияк. «Ви всі вже успішні, і вибір вчитися на факультеті прикладної математики та інформатики був цілком правильний», – зазначив Іван Іванович.

Привітав випускників 2015 року проректор із науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. «Львів і Університет зокрема, створили основу для вашого професійного становлення. Львів – центр розвитку туризму та ІТ-сфери. Ті знання і вміння, які ви здобули на факультеті, – поштовх до успіху. Тож у вас є всі можливості використати свій унікальний шанс», – запевнив Віталій Михайлович.

«Добробуту, миру, кар’єрного зростання й успіхів у всіх починаннях» побажали старшим колегам студенти факультету прикладної математики та інформатики.