Близько 3,5 тисяч абітурієнтів стали студентами ЛНУ ім. Івана Франка

В Україні завершилася вступна кампанія 2016 року і відтепер усі абітурієнти, які за результатами ЗНО, співбесід і творчих конкурсів набрали достатню кількість балів, зараховані на бюджетну та контрактну форми навчання.

У 2016 році на перший курс за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» вступили близько 3,5 тисяч осіб, з них – близько 1800 осіб стали студентами бюджетної форми навчання і майже 1,5 тисячі першокурсників навчатимуться за контрактом.

Зазначимо, що Львівський національний університет імені Івана Франка залишається одним із найпопулярніших ВНЗ України серед абітурієнтів. Цьогоріч він посів друге місце за кількістю поданих заяв, поступившись тільки Київському національному університету імені Тараса Шевченка.

Також Львівський університет увійшов до переліку вищих навчальних закладів, які суттєво збільшили державне замовлення.

Щиро вітаємо усіх першокурсників ЛНУ ім. Івана Франка і дякуємо, що для здобуття фаху обрали саме наш Університет! Бажаємо успіхів у навчанні, творчих перемог і наукових звершень у новому 2016-2017 навчальному році!