Близько 60 школярів завершили навчання у літній мовній школі «Разом з Університетом»

З ініціативи працівників Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки у Львівському національному університеті імені Івана Франка впродовж 6-17 червня 2016 року працювала літня мовна школа для учнів «Разом з університетом», учасниками якої стали 58 школярів різних вікових груп.

17 червня 2016 року у Дзеркальній залі Університету відбулося урочисте вручення школярам сертифікатів, що підтверджують їхню участь та навчання за спеціальною програмою «English Children’s Club» у мовній школі «Разом з Університетом».

«Уподовж двотижневих курсів ви вивчали англійську мову разом із висококваліфікованими викладачами Львівського університету і сьогодні стали першими випускниками літньої мовної школи «Разом з Університетом», – привітав учасників проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. Івана Франка Ярослав Гарасим. – Ви вивчаєте англійську мову з метою глибшого пізнання світу і, водночас, завдяки цим знанням можете розповісти світовій спільноті про Україну. Ви поступово стаєте освіченими громадянами і окрасою української нації», – зазначив Ярослав Іванович.

Після цього Ярослав Гарасим вручив сертифікати молодшим випускникам літньої школи і почесні подяки викладачам, які, за його словами, своєю натхненною працею змогли спонукати школярів до інтенсивного опанування англійської мови.

Також випускників літньої школи привітав декан географічного факультету Університету Володимир Біланюк, який вручив сертифікати старшим учасникам літньої школи та подякував організаторам і викладачам.

Зазначимо, що цьогоріч літня школа «Разом з Університетом» відбувається вперше. Її учасниками стали школярі 1-10 класів, у кожній групі навчалися по 10 осіб, що дозволяло викладачам знайти індивідуальний підхід до усіх учнів. Методист Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Оксана Равлик розповіла, що школярі вдосконалювали навики знання англійської мови за спеціальною програмою «English Children’s Club», яка базується на прикладах із різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування.

«Основне завдання, яке ми ставили перед собою – допомогти учням закріпити знання з англійської мови, здобуті у школі, збільшити словниковий запас, а також знайти нових друзів. Тож, упродовж двох тижнів діти відвідали 30 занять по 45 хвилин, які відбувалися щоденно крім вихідних. Це були тематичні уроки, де учні практикували усне мовлення, а також удосконалювали знання із граматики англійської мови. Найменшим учасникам – учням 1-2 класів викладачі організовували заняття у формі гри. Діти із задоволенням малювали, співали і навіть танцювали. Натомість старші школярі дивились фільми англійською мовою і брали участь в обговореннях».

Оксана Степанівна також додала, що організаторам проекту вдалося обрати викладачів відповідно до вікових груп школярів, що забезпечило високий рівень взаєморозуміння між усіма учасниками літньої школи «Разом з Університетом».