Учень Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка Богдан Лущик став стипендіатом Президента України. Відповідний наказ підписав Міністр освіти і науки України Сергій Квіт 25 листопада 2015 року.

Високу оцінку своєму науковому потенціалу учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею Богдан Лущик здобув завдяки участі в ІХ Міжнародній олімпіаді з географії (IESO 2015), що проходила в місті Посус-ді-Калдас (штат Мінас-Жерайс, Бразилія).

Нагадаємо, що на вересневій олімпіаді в Бразилії, у якій взяли участь команди з 23 країн світу. Українські учні були серед наймолодших учасників інтелектуальних змагань, але змагалися на рівні зі старшими колегами й продемонстрували високий рівень своїх знань.

В індивідуальних змаганнях бронзову медаль виборов учень 11 класу загальної освітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Івано-Франківської міської ради Роман Букатюк.

Особливістю ІХ Міжнародній олімпіаді з географії (IESO 2015) став Міжнародний командний конкурс дослідницьких проектів, що проходив паралельно з індивідуальними змаганнями.

Українські школярі Роман Букатюк і Богдан Лущик здобули І та ІІ місця відповідно в конкурсі дослідницьких проектів у складі міжнародних команд.