• Співпраця в межах країни
 • Міжнародна співпраця

З нами престижно

Наукові обміни та стажування

 • Наукові установи НАН України – база для підвищення кваліфікації науковців Університету.
 • Учені інститутів НАН України – лектори для студентів та аспірантів Університету, опоненти на захистах дисертацій.
 • Викладачі Університету – члени спеціалізованих вчених рад інститутів НАН України із захисту докторських і кандидатських дисертацій.

З нами актуально

Співпраця за напрямами

 • Освіта та наука
  — спільні наукові дослідження, результати яких публікують у провідних наукових журналах України та світу, презентують на наукових конференціях різного рівня;
  — спільні наукові конференції, які відбуваються в академічних установах, участь у яких беруть науково-педагогічні та наукові працівники;
 • Розвиток держави
  — представники органів державної влади та самоврядування беруть участь у заходах, які відбуваються в Університеті;
  — Форум Східного партнерства;
  — у 2014 році Університет проводив наукові дослідження по трьох темах на замовлення Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, по шести темах зі збереження об’єктів, які становлять національне надбання України і за трьома госпдоговірними.
 • Бізнес
  — зустрічі з потенційними роботодавцями;
  — бізнес-установи стають спонсорами проектів Університету: EPAM, KredoBank, Privat Bank, SoftServe, ELEKS, УАРНЕТ, IT-cluster.

З нами надійно

Спільні досліди та теми

Вчені Університету та Інститутів НАН України є співвиконавцями тем Державного фонду фундаментальних досліджень, міжнародних угод і проектів.

Співпраця

35 Інститутів НАН України у Львові, Києві, Харкові, Умані; галузеві академії наук України; Головна астрономічна обсерваторія; Ботанічний сад загальнодержавного підпорядкування; підприємства, установи.

З нами успішно

Цитати відомих людей

Андрій Садовий

«Не можна уявити наше місто без Львівського університету. Без університету — немає міста»

«Мудрий університет — мудрий Львів, мудрий Львів — мудра Україна»

Андрій Садовий, міський голова м. Львова
Богдан Козак

«Усе хороше виходить із Львівського університету»

Богдан Козак, Народний артист України, лауреат національної премії України імені Т.Шевченка
В’ячеслав Войнаровський

«Львівський національний університет імені Івана Франка є моделлю європейськості та найкращою платформою для її втілення. Тут сформувалася ціла плеяда наставників, які виховали не одне молоде покоління дипломатів»

В’ячеслав Войнаровський, представник МЗС України у Львові

З нами престижно

Міжнародна співпраця

У межах двосторонніх партнерських угод із закордонними освітніми закладами та науковими установами, проходить тісна та плідна співпраця. Упродовж 2015 р. укладено нові угоди з 12 закордонними університетами, інституціями та міжнародними фондами.

Міжнародна співпраця

З нами актуально

Прогресивні міжнародні проекти і програми

Ми беремо активну участь у конкурсі проектів програми ТЕМПУС, Еразмус Мундус, Еразмус+, У 2015 році Університет занесено до електронного реєстру Європейської комісії як учасника програми Horizon 2020.

Детальніше

Нові академічні ініціативи

 • Університет спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана запропонував студентам-магістрам механіко-математичного факультету, факультету електроніки і факультету прикладної математики та інформатики міжнародну сертифікаційну програму з обчислювальної математики вищого рівня з англійською мовою викладання.
 • Уперше в Україні в рамках співпраці з Університетом Східної Кароліни (США), Університом Джімма (Ефіопія), Університом Шаньдуна (Китай) на факультеті міжнародних відносин для студентів різних спеціальностей було запроваджено навчальний курс «Глобальне порозуміння» («Global Understanding») як експериментальний проект з метою отримання унікального досвіду комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій.

З нами надійно

Нам довіряють міжнародні фонди та фундації

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Німецька академічна служба обмінів (DAAD), Вишеградський фонд, Словацька агенція розвитку (Slovak Aid), Австрійська агенція академічних обмінів (ОЕАD), фундація Leopolis for Future.

Вектори співпраці

 • Освіта та наука
  У 2015 році у 37 країн світу було відряджено 719 викладачі, співробітники, студенти та аспіранти Університету. На навчання до закордонних університетів виїхало 186 студентів; 16 студентів скеровано для мовного стажування; 100 студентів взяло участь у міжнародних конференціях, семінарах і симпозіумах. Університет відвідали 868 осіб із 28 країн світу.
 • Розвиток держави
 • Бізнес

З нами успішно

Цитати відомих людей

Петер Буріан

«Ваше місто і Ваш Університет є найкращим взірцем європейської ідентичності України»

Петер Буріан, державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки
Чжан Сіюнь

«Ті спеціалісти, які навчалися тут, відіграли велику роль у процесі економічного розвитку КНР»

Чжан Сіюнь, посол Китайської Народної Республіки в Україні
Ізабель Дюмон

«З огляду на позитивну динаміку та серйозний досвід взаємодії між Посольством Франції, французькими ВНЗ та Львівським університетом, варто окреслити перспективи розширення й поглиблення українсько-французьких відносин, а також випрацювати дієві механізми подальшої кооперації»

Ізабель Дюмон, посол Республіки Франція в Україні