Делегація Університету відвідала  Бучацьку гімназію імені Володимира Гнатюка

23 березня 2017 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка у приміщенні Бучацької гімназії імені Володимира Гнатюка зустрілися з учнями випускних класів усіх загальноосвітніх закладів м. Бучач (Тернопільська обл.).

Привітав присутніх проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим.  Проректор  розповів про переваги навчання в Університеті, зазначивши, що студенти ЛНУ ім. Івана Франка мають усі умови для самореалізації.

Про історію Університету та особливості навчання присутнім розповіли представники факультетів Університету: декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, доктор геологічних наук, професор, академік АН ВШ України, декан геологічного факультету Микола Павлунь,  завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Наталія Білас, в.о. директора Інституту археології, доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Наталія Стеблій, доцент кафедри астрофізики фізичного факультету Святослав Смеречинський та асистент кафедри  кримінального права і кримінології юридичного факультету Руслан Боднарчук.

Про особливості вступної кампанії 2017 року розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, викладач географічного факультету Олексій Телегуз.

Окрім того, учасники університетської делегації відповіли на численні запитання бучацьких учнів.