День бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems

В суботу, 17 березня, у ЛНУ ім. І. Франка ми чекатимемо на усіх охочих почути про програму та дізнатися про її переваги. Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі:
– Знайомство з DS&IS@LNU. Виступатимуть розробники програми, викладачі університету та працівники ІТ-галузі,
– «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році?»,
– Враження від навчання та здобутки студентів нашої програми (кожен зможе розпитати про деталі та особливості навчання),
– Презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація пристроїв, які належать до сфери Розумних рішень та системи й Інтернету речей, які були створені у Львові.

Навчальна програма включає напрямки: Штучний інтелект та машинне навчання, Інтернет речей, Аналітика даних, Розумні рішення та системи. Кожен з напрямків програми розроблявся фахівцями з відповідної сфери, які були зацікавлені у впровадженні актуальних та новітніх предметів. За словами розробників програми, на сьогодні, на ринку праці є великий попит на спеціалістів з кожного напрямку як в Україні, так і у всьому світі.

▶Де? 1 ауд., факультет електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка (вул. Драгоманова, 50).
▶Коли? 17 березня об 11:00.