День Гідності та Свободи у Природничому коледжі

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи! Напередодні цього дня студенти і викладачі Природничого коледжу ЛНУ ім. Івана Франка провели захід, приурочений подіям на Майдані і Революції Гідності.

Зокрема, студенти та викладачі коледжу вшанували Героїв Небесної Сотні і воїнів АТО, переглянули хроніку з Майдану, а також документальний фільм, переданий офіцером батальйону Львівського територіального округу Юрієм Назаркевичем, де присутні могли почути зворушені розповіді бійців – учасників воєнних дій.

Студенти висловили подяку усім, хто нині жертовно стоїть на варті нашого спокою, і ми маємо можливість вчитися і працювати. На святі прозвучали пісні «Лист солдату», «Небесна сотня», «Ми – українці» у виконанні співачки дуету «Голос серця» Юлії Ометюх, яка радо відгукнулась на запрошення долучитись до заходу.