«День інформаційних технологій у Львівському університеті»

23 квітня 2019 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбувся «День інформаційних технологій у Львівському університеті» (Franko IT Day (Spring)). До організації та проведення заходу долучилися знані в Україні та світі компанії – SoftServe, Epam, Global Logic, Infopulse, Silego, Cypress Semiconductors та МТА.

Одним із головних лейтмотивів заходу було намагання наочно і доступно розповісти широкому загалу про перетворення явищ і подій у інформацію. А відтак, в рамках ІТ-дня лаконічні і водночас інформаційно насичені доповіді представили працівники львівських IT-компаній і викладачі факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Окрім того, відбулася презентація студентських проектів.

Зокрема, з доповідями виступили:

• Анатолій Шупарський, Global Logic («Сучасні тенденції розвитку галузі інформаційних технологій: End-to-End IoT Solutions»);
  • Володимир Яремків, ЛНУ ім. Івана Франка («Проблеми препроцесингу текстів різними природними мовами»);
  • Роман Яремик, ЛНУ ім. Івана Франка («Імпедансна спектроскопія біологічних рідин на базі PSoC»);
  • Ярослав Підстригач, SoftServe (ІоТ платформа для розумного транспорту»);
  • Олег Сінькевич, ЛНУ ім. Івана Франка («Прикладні задачі машинного навчання в Інтернеті Речей»);
  • Володимир Бігдай, Cypress Semiconductors («Машинне навчання на вбудованих пристроях»);
  • Андрій Цемко, ЛНУ ім. Івана Франка («Розумна пляшка»);
  • Андрій Ясінський, ЛНУ ім. Івана Франка («Роборука – прикладні застосування»);
  • Богдан Гавришкевич, Dialog Semiconductor «IOT сенсор та GreenPAK, або як додати функціонал без жертв»);
  • Віктор Левак, ЛНУ ім. Івана Франка («Мікроелектронні сенсори»);
  • Олександр Ващук, ЛНУ ім. Івана Франка («Наука про дані: сучасність та майбутнє»).

Організатори зазначають, що головна мета Інформаційного дня – ознайомлення студентів із цікавими проектами та задачами, які вирішуються на кафедрах факультету та у IT-бізнесі, а також залучення молоді до подальшого вирішення цих проблем.

Слід відзначити високий інтерес, який викликав захід у студентів Університету, особливо студентів молодших курсів, – аудиторія на 160 місць неспроможна була вмістити усіх охочих, а кожна доповідь активно обговорювалася і викликала шквал додаткових питань.

Після виголошення доповідей відбувся розіграш призів від спонсора – компанії MTA, а гості-доповідачі отримали подарунки з логотипом факультету.