«День кар’єри ЄС»: дискусії, тренінги і вакансії у провідних компаніях для студентів Університету

5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС» – спільний захід Університету, Представництва Європейського Союзу в Україні та Інформаційного центру ЄС. Упродовж дня студенти Університету мали нагоду взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, відвідати тренінги для підвищення свого професійного рівня і, найосновніше, безпосередньо від роботодавців почути про вакансії у провідних українських та європейських компаніях.

Під час урочистого відкриття «Дня кар’єри ЄС» Ректор Університету, професор Володимир Мельник зазначив, що проведення такого заходу є надзвичайно важливим, адже він відбувається у відповідь на «запит часу» і сприяє ознайомленню студентської молоді із тенденціями ринку праці.

«Будь-який сучасний університет повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтуватися на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців», – зазначив Ректор, додавши, що Львівський університету відкритий для діалогу з провідними компаніями щодо формування навчальних планів і програм.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко акцентував увагу на тому, що сучасні знання, які надають у Львівському університеті, є надзвичайно важливими для міста.

«Я є випускником Львівського університету і радію цьому. Бажаю кожному студентові мати відчуття великого магнетизму у стосунках з Університетом. Бо це саме те, що сьогодні потрібно. Тому творімо великий магнетизм у нашому місті і нашому Університеті», – закликав студентську молодь Андрій Москаленко.

Також до вітальних слів долучилися перший проректор Університету Василь Височанський, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, співорганізатори та учасники заходу.

По завершенні урочистого відкриття відбулося засідання Дискусійного клубу «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» В ході діалогу провідні експерти від освіти, міжнародного бізнесу, місцевої влади, неурядових організацій, підприємці, громадські активісти і студенти обговорили можливість професійної інтеграції нашої держави у європейський простір.

Ключовим аспектом «Дня кар’єри ЄС» був Ярмарок міжнародної кар’єри, участь у якому взяли понад 30 українських і європейських компаній. У холі Університету потенційні роботодавці упродовж дня представляли свої компанії усім учасникам заходу, безпосередньо спілкувалися зі студентами та викладачами, інформували про можливості працевлаштування та переглядали резюме претендентів на вакантні посади.

Також провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття досвіду роботи.

Додамо, що усі учасники Дня кар’єри мали змогу безкоштовно пройти тренінги для розвитку актуальних компетенцій, запитаних європейським ринком праці, та акселерації власних бізнес-ідей.

Завершальним етапом «Дня кар’єри ЄС» став розіграш цінних тематичних подарунків для учасників, які виконали всі умови конкурсу.

Організатори «Дня кар’єри ЄС» зазначають, що метою заходу було бажання ознайомити та поширити інформацію про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

Захід відбувся за підтримки Студентської ради Львова, ГО «Молода дипломатія» і компаній, які взяли у ньому безпосередню участь.