«День відкритих дверей»  у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Вибір професії – один із найважливіших етапів у житті кожної людини. Тож це питання зараз бентежить багатьох випускників і старшокласників, які обдумують: який університет обрати, якому фаху надати перевагу? Хтось дослухається до порад батьків, а хтось вступає до університету під впливом вибору друзів. Для когось це дитяча мрія, а для когось – чітко окреслена мета. Та, мабуть, кожен випускник хоче вступити до найкращого вищого навчального закладу, обрати найпрестижніший факультет, а після завершення навчання бути висококваліфікованим фахівцем.

Залишається всього кілька місяців до цього важливого моменту в житті абітурієнтів. Тож більшість із них уже інтенсивно працюють над пошуками своєї майбутньої альма-матер.

28 березня 2015 року в Університеті відбувся «День відкритих дверей». Цього дня на всіх факультетах і в коледжах відбулися зустрічі вступників та їхніх батьків із деканами, директорами коледжів і їхніми заступниками. Представники Університету розповіли абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії та про ті можливості, які відкриває перед молодими людьми навчання в Університеті.

Стати студентом Львівського національного університету імені Івана Франка для багатьох – і мета, і мрія, адже Університет уже кілька століть поспіль є потужним науковим, освітнім і культурним осередком не лише Галичини, а й України.

Студенти ЛНУ ім. Івана Франка мають змогу брати участь у закордонних практиках, у програмах академічних обмінів, бути активними в громадському житті Університету, де активно діють студентські організації, братства, профспілки, студентське самоврядування.

Тож «День відкритих дверей» став для всіх зацікавлених унікальною можливістю побачити все на власні очі. Абітурієнти мали змогу особисто розпитати в представників Університету про всі аспекти вступу, умови та вимоги до навчання.

Маємо надію, що всі, хто вступатиме до Львівського національного університету імені Івана Франка, обов’язково стане членом нашої великої університетської спільноти і зможе повною мірою зреалізувати себе, розкривши свої таланти й обдарування.

Світлини: Олега Вівчарика й Анастасії Шибко Більше фото