«День відкритих дверей» у Львівському університеті

Вибір професії – один із найважливіших етапів у житті, адже від правильності рішення залежить уся подальша траєкторія особистого розвитку молодої людини. Безумовно, що більшість школярів мріють навчатися у найкращих університетах і на найпрестижніших факультетах нашої країни.

Львівський національний університет імені Івана Франка, який уже багато років є одним із найпопулярніших і найпрестижніших вищих навчальних закладів України, надає змогу майбутнім абітурієнтам детальніше дізнатися про умови та вимоги до навчання, а також про особливості цьогорічної вступної кампанії.

11 лютого 2017 року в Університету відбувся «День відкритих дверей», під час якого школярі і їхні батьки могли відвідати усі факультети ЛНУ ім. Івана Франка, особисто поспілкуватися з деканами та викладачами й отримати усю необхідну інформацію для того, аби уже невдовзі обрати свою майбутню професію.

За словами багатьох школярів, для них здобувати освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка – справжня мрія, адже саме в Університеті можна не тільки досконало опанувати фах, а й реалізувати свій науковий потенціал, розкрити таланти й обдарування.

Зазначимо, що студенти ЛНУ ім. Івана Франка мають змогу брати участь у закордонних практиках, програмах академічних обмінів, бути активними в громадському житті Університету і Львова. Щорічно студенти Університету стають призерами всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів і є справжньою гордістю Львівського національного університету імені Івана Франка!