Депутати Бундестагу Німеччини зустрілися з Ректором і студентами ЛНУ ім. Івана Франка

24 травня 2019 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка перебувала делегація депутатів Бундестагу Німеччини. Серед учасників делегації були голова парламентської групи Омід Нуріпур (Спілка 90/Партія зелених), С’ємт’є Мьоллер (Соцпартія), заступник голови парламентської групи др. Антон Флізен (Альтернатива для Німеччини), заступник голови парламентської групи Штефан Томе (Вільні демократи), заступник голови парламентської групи Катрін  Фоґлер (Ліві), заступник голови парламентської групи Франк Штеффель (Християнські демократи).

Із делегацією зустрівся Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Ректор, зокрема, розповів про Львівський університет, його міжнародні контакти і провідне місце в системі української освіти. Окрім того, Володимир Петрович наголосив на важливості зустрічей, які дають змогу донести думку української молоді, університетської еліти до німецьких партнерів, а також закликав підтримати Україну в її боротьбі з російським агресором і заходах, спрямованих на відновлення миру в Україні.

Німецька делегація оглянула експозицію Музею історії Університету, виставку дитячих малюнків у рамках проектів Асоціації українських германістів «Схиляю голову перед українською жінкою» та «Мальовнича Україна», поспілкувалася з деканом факультету іноземних мов, професором Володимиром Сулимом, президентом асоціації українських германістів, завідувачем кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, професором Аллою Паславською, завідувачем кафедри німецької філології, професором Богданом Максимчуком.

Після цього в Дзеркальній залі Університету відбулась жвава дискусія між членами делегації та студентами-германістами і перекладачами, під час  якої обговорювалися питання охорони довкілля, інвестиційної привабливості української економіки, якості німецької та української шкільної й університетської освіти та ін. Студенти пересвідчилися у важливості вивчення німецької мови, в можливості спілкуватися нею з провідними європейськими політиками та впливати на суспільні процеси.