У День Незалежності, 24 серпня, перед головним корпусом Університету у рамках Четвертої Міжнародної науково-практичної конференції «Нанотехнології та наноматеріали (NANO-2016)» відбудеться «Науковий пікнік НАНО-2016». Мета заходу – популяризація науки та стимулювання інтересу до пізнання світу.

На площі перед Львівським університетом будуть облаштовані презентаційні місця, де дослідники демонструватимуть свої розробки в різноманітних галузях науки. Також під час заходу представники провідних наукових інституцій України представлятимуть власні наукові розробки. У святі візьмуть участь і представники українських підприємств, що виготовляють високотехнологічну продукцію.

Презентуватиме свої розробки та наукові досягнення й ЛНУ ім. Івана Франка: вчені з шести факультетів Університету до свята готують цікаві досліди, вікторини та науково-популярну лекцію.

Окрім того, у програмі «Науковий пікнік НАНО-2016» – представлення науково-популярних відеоматеріалів про нанотехнології, шляхи та перспективи їх подальшого розвитку, а також обмін ідеями та досвідом під час неформального спілкування.

Науково-популярний захід триватиме з 12.00 до 19.00. Взяти участь у науковому пікніку може кожен охочий.

Організатори заходу:

• Міністерство освіти і науки України
  • Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Інститут фізики Національної академії наук України
  • Мала академія наук України
  • Мережа дитячих центрів на базі технічної студії «Винахідник»

Детальна програма заходу та перелік учасників незабаром будуть представлені на сайті Львівського університету і на сторінках у соціальних мережах.