До Львівського університету подано вже понад 50 тисяч заяв

Залишаються лічені дні до завершення терміну подання заяв до ВНЗ України. За даними інфоресурсу vstup.info станом на 9.00 абітурієнти подали до вишів 1 678 850 заяв.

Найпопулярнішим серед вступників уже другий рік поспіль є Львівський національний університет імені Івана Франка. Понад 50 тисяч (51 050) заяв, поданих до Університету, засвідчують бажання молодих людей здобувати якісну українську освіту європейського рівня в серці Галичини – у виші, освяченому іменем Івана Франка.

Уже традиційно найбільшою популярністю серед абітурієнтів користуються юридичний факультет, факультет іноземних мов, зокрема напрями англійська мова та література й англійсько-український переклад, факультет міжнародних відносин, факультет прикладної математики та інформатики, економічний і географічний факультети. Вступники також охоче обирають філологічний, історичний, філософський факультети, факультет журналістики.

Більше шансів вступити на бюджетну форму навчання мають абітурієнти, які надають перевагу природничим наукам: геології, математиці, фізиці, прикладній фізиці, астрономії.

Варто відзначити, що цьогоріч електронною системою вступу скористалося значно більше абітурієнтів (75%), ніж у минулі роки (2014 рік – 45%).

Рейтинг ВНЗ за кількістю поданих заяв:

1. Львівський національний університет імені Івана Франка – 51 050 заяв;
  2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 45 170 заяв;
  3. Національний університет «Львівська політехніка» – 44 380 заяв;
  4. Національний авіаційний університет – 27 930 заяв;
  5. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова –27 500 заяв;
  6. Київський національний торговельно-економічний університет – 26 010 заяв;
  7. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» – 24 550 заяв;
  8. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – 23 740 заяв;
  9. Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – 22 510 заяв;
  10. Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» –19 770 заяв.