З нагоди Міжнародного дня філософії 17 листопада 2016 року в Інституті філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук України відбулося вручення премій з філософії.

У номінації «Премія ім. Віталія Табачковського за кращу друковану роботу молодого дослідника (до 35 років) у галузі філософії» диплом лауреата отримав докторант кафедри теорії та історії культури Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Синиця за працю «Аналітична філософія» (Львів, 2013).

Рецензенти монографії: Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, професор Володимир Мельник, професор НУ «Львівська політехніка» Віктор  Петрушенко, професор КНУ ім. Тараса Шевченка Володимир Бугров.

Вітаємо молодого вченого нашого Університету Андрія Синицю з високим визнанням його наукових здобутків і бажаємо йому подальших творчих успіхів у царині пізнання людського духу!