Досягнення команди студентів факультету прикладної математики та інформатики на Чемпіонаті світу зі спортивного програмування

20 квітня 2015 року в Марракеші (Марокко) пройшов фінал Чемпіонату світу зі спортивного програмування ACM-ICPC, в якому взяла участь команда студентів факультету прикладної математики та інформатики нашого Університету. Упродовж п’яти годин студенти змагалися із представниками провідних IT-університетів світу у вирішенні найскладніших завдань із реального життя. Із-поміж 128 команд у битві логіки, стратегії й витривалості наші студенти змогли завоювати 16-те місце, чим підтвердили високий рівень підготовки ІТ-спеціалістів у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

До складу команди «LNU_Penguins» входять магістр факультету прикладної математики та інформатики Богдан Прищенко, студент ІV курсу Роман Білий та студент ІІІ курсу Віталій Герасимів. Тренер нашої команди Василь Білецький ще в жовтні минулого року розповідав, що головним секретом успіху хлопців є наполегливі тренування й хороше взаєморозуміння в команді, адже основна ідея змагань зі спортивного програмування – перевірка спроможності молодих програмістів працювати спільно над вирішенням поставлених завдань.

Вітаємо наших студентів із гідним виступом на першості світу й бажаємо нових звершень на шляху до опанування найскладніших азів їхньої спеціальності.