Досягнення студентів механіко-математичного факультету

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка», що проходила впродовж 13-15 квітня 2016 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, студент ІІ курсу механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ігор Верещинський став призером олімпіади, виборовши 3 місце. Науковий керівник Ігоря Верещинського – доцент кафедри механіки Микола Слободян.

Університет на Всеукраїнській олімпіаді також представляли студент ІІІ курсу механіко-математичного факультету Юрій Мачуга і студентка ІV курсу Катерина Балик, які посіли 4 та 6 місце відповідно.

Вітаємо студентів механіко-математичного факультету Ігоря Верещинського, Юрія Мачугу та Катерину Балик із професійними досягненнями та бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності!