Доцент факультету журналістики Галина Яценко стала лауреатом Всеукраїнського поетичного вернісажу імені Максима Рильського «Троянди й виноград»

1 грудня 2017 року в Українському фонді культури (м. Київ) відбулося нагородження лауреатів та дипломантів Всеукраїнського поетичного вернісажу імені Максима Рильського «Троянди й виноград». Його організаторами були Український фонд культури, Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського та корпорація «Еталон».

Диплом лауреата і головну нагороду, кришталеву троянду, здобула доцент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Яценко.

Цей загальнонаціональний поетичний марафон стартував 11 квітня 2017 року в інформаційному агентстві УНІАН і тривав півроку. Презентували його онук Максима Тадейовича Рильського − Максим Георгійович Рильський та Борис Олійник. До складу журі входили відомі поети, письменники, журналісти, серед яких − Іван Драч, Микола Луків, Петро Засенко, Леонід Горлач, Станіслав Шевченко та інші. У поетичному вернісажі взяло участь понад 400 осіб з усієї України і навіть з-за кордону. Змагання поетів відбувалося у чотирьох номінаціях: «Інтимна лірика», «Філософська лірика», «Патріотична лірика», «Пейзажна лірика».

Галина Яценко прочитала вірш «Ми» і на згадку про цю поетичну подію подарувала Літературно-меморіальному музею Максима Рильського картину «Лілії», яку вишила бісером.

Щиро вітаємо Галину Яценко і бажаємо їй натхнення і подальших творчих успіхів!