Доцент Університету – учасниця Міжнародної програми стажування для викладачів китайської мови

Упродовж  12-31 січня 2015 року  доцент кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Ірина Яремчук перебувала на стажуванні за Міжнародною програмою стажування для викладачів китайської мови у Міжнародному центрі освіти й обміну Шеньянського університету в місті Шеньян (КНР).

«Рада, що мені вдалося пройти відбір і бути серед учасників наукового стажування. Це моя перша поїздка в Китай, котрий цікавить і приваблює мене своєю культурою і традиціями, – говорить Ірина Яремчук. У Шеньянському університеті я мала можливість інтенсивно вивчати китайську мову, спілкуватися з китайськими науковцями-філологами, ознайомитись із сучасними дослідженнями в галузі китаїстики. Територія Шеньянського університету – це багато корпусів, студентське містечко з численними спортивними майданчиками, магазинами. Це зовсім інший світ, де університетська спільнота живе за своїми законами гармонійного співіснування та пізнання. Пізнавати  цей світ було дуже цікаво, тим паче, що нам дуже допомагали китайські викладачі. Я вдячна керівникові групи Лю Сінтао та деканові Міжнародного центру освіти й обміну п. Вану. Планую і надалі розвивати свій мовний рівень і підвищувати кваліфікацію, оскільки з 2015-2016 навчального року у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочнеться перший набір студентів на спеціальність «Китайська мова та література».

Програма стажування включала курси з теоретичної граматики китайської мови, теорії та методики викладання китайської мови, застосування  сучасних технічних засобів у викладанні китайської мови, особливостей викладання китайської мови для складання  іспиту HSK, китайської культури.

Після закінчення стажування учасникам вручили сертифікати міжнародного зразка.