Доцента Університету відзначили грамотами  Міністерства оборони України

Доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка Ауріка Миронюк відзначена почесними грамотами Міністерства оборони України за активну допомогу ЗСУ під час військових дій на сході нашої країни.

Зокрема Ауріка Кузьмівна отримала відзнаку Міністерства оборони «за вагомий особистий вклад в організацію надання матеріально-технічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України».

Окрім цього, викладача Університету нагороджено грамотою Міністерства оборони за активну волонтерську роботу, участь у постачанні медичних препаратів підрозділам Збройних Сил України в зоні проведення антитерористичної операції, вагомий внесок у реалізацію гуманітарного проекту «Діячі культури та мистецтва – українській армії».

Зазначимо, що студенти та працівники Університету активно допомагають Збройним Силам України в протистоянні з терористами та російськими військами на сході нашої країни. Зокрема, небайдужі волонтери об’єднались в «Академічний легіон», основним завданням якого є збір і передання найнеобхіднішого солдатам і членам добровольчих формувань, які беруть участь в АТО, а також організація тренувань для студентів із тактично-військової, вогнепальної та медичної підготовки.

Яскравим прикладом того, як українці змогли переорієнтувати своє життя заради Батьківщини, Правди, Справедливості і Свободи став механіко-математичний факультет нашого Університету, на якому студенти та викладачі створили об’єднання «Мехмат іде на війну». У кінці року завдяки пожертвам й активності волонтерів було зібрано перший мільйон на потреби української армії.

Окрім цього, вже традиційною стала акція «Здай кров – врятуй життя», у рамках якої студенти Університету діляться своєю кров’ю із військовими, які перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі.