На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364 та наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № Н-490 від 04.12.2017 р. в Університеті у лютому-квітні 2018 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

На конкурс надійшло 65 студентських наукових робіт із 36 вищих навчальних закладів України. До складу галузевої конкурсної комісії, затвердженої наказом Ректора Університету № 525 від 15 лютого 2018 р., увійшли 19 науково-педагогічних працівників із 12 провідних українських ВНЗ.

Рецензування кожної роботи проводилося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії за 100-бальною шкалою, відтак було складено рейтинг учасників за середнім значенням балів.

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією визначено 23 роботи-претенденти на перемогу у конкурсі, а їхніх авторів запрошено до участі у фінальному етапі – підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 26-27 квітня 2018 року  у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

З рейтинговою таблицею, рецензіями, списком запрошених учасників підсумкової науково-практичної конференції, інформаційним листом та іншою інформацією, яка стосується конкурсу, можна ознайомитися на сайті кафедри економічної кібернетики економічного факультету Університету за адресою http://www.cyber.lviv.ua/newdetails/115