Джаз, блюз і сім спокус

29 квітня 2015 року у Глядацькій залі Центру культури і дозвілля відбулась вистава «Джаз, блюз і сім спокус», режисерами-постановниками якої були студенти І курсу філологічного факультету Лілія Нижник та Олександр Ковальчук.

В основі вистави «Джаз, блюз і сім спокус» лежить ідея про сім смертних християнських гріхів, що ведуть до загибелі душі людини. Центральними постатями вистави є Ангел і Демон, які втілюють Добро і Зло та розмірковують над проблемою гріховності сучасної людини. Людські гріхопадіння, виявами яких є гординя, жадоба, хіть, заздрість, обжерливість, хіть, лінь, призводять до того, що «люди вбивають у собі людей».

Зосередженість людини на собі та своїх плотських потребах зумовлює щоденне мимовільне або ж усвідомлене порушення морального кодексу людства. Юні актори – студенти філологічного факультету, майстерно втілили на сцені кілька буденних життєвих ситуацій, у яких люди піддаються «семи спокусам» і навіть не замислюються над наслідками своїх гріхопадінь.