Єднаючи Україну: зустріч студентів ЛНУ ім. Івана Франка з колегами з харківських вишів

У рамках проекту «Єднаючи Україну» 22 березня 2016 року  відбулася зустріч студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та харківських вишів.

Звертаючись до молоді з вітальним словом, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька наголосила на важливості розвитку зовнішньої та внутрішньої академічної співпраці й активізації студентської мобільності. Марія Олексіївна зазначила, що Львівський університет відкритий до співпраці з іншими вищими навчальними закладами України та світу і готовий випрацьовувати нові формати для налагодження конструктивного міжінституційного діалогу. Проректор також наголосила, що нещодавно було підписано угоду про співробітництво ЛНУ ім. Івана Франка та ХНУ ім. В. Каразіна й закликала представників інших харківських вишів доєднатися до створення спільних наукових, освітніх і культурних проектів.

Під час зустрічі учасники обговорили цікаві ініціативи львівських та харківських колег і випрацювали план конкретних кроків реалізації спільних проектів. Так, студентка Харківської державної академії культури Вікторія Найденко запропонувала зосередити увагу на питанні налагодження культурного діалогу.

«Кожен регіон України має свої територіальні особливості. Тож нам важливо провадити такий культурний діалог, який би не розмивав, а тільки збагачував і насичував нашу націю», – вважає студентка.

Вікторія Найденко також звернулась до колег з ініціативою організувати етнічний фестиваль, на якому би «по-новому зазвучали старі тексти, була би презентована українська кухня, працювали б національні ярмарки і відбувались майстер-класи».

Додамо, що організатором зустрічі є Студентський відділ у співпраці зі студентськими організаціями Університету.

Світлини: Олександри Чури Більше фото