Експерт з адвокації Human Rights House in Ukraine Світлана Бацюкова про адвокацію в суспільстві

За підтримки кафедри країнознавства і міжнародного туризму і кафедри європейського права факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка та Інформаційного центру Європейського Союзу 24 квітня 2015 року відбувся семінар «Advocacy in Society», присвячений ознайомленню студентів із концепцією адвокації, проблемами, які вона вирішує, її тактиками та застосуванням у суспільстві.

Із засадами залучення громадськості до дієвих кампаній у сфері захисту прав і свобод індивіда виступила аспірантка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, експерт з адвокації Human Rights House в Україні, співавтор навчального посібника «Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід» Світлана Бацюкова.

Протягом семінару слухачі мали можливість ознайомитися із поняттям адвокації, її роллю та значенням як механізму впливу на процес прийняття рішень у суспільстві. Адвокація, як інструмент демократії, робить її більш спрямованою на включення учасників громадянського суспільства в процеси політичного та суспільного розвитку, що, своєю чергою, визначає її роль як важливого інструмента демократії.

Учасниками семінару стали студенти факультету міжнародних відносин різних спеціальностей, викладачі Університету та всі охочі, які протягом заходу мали можливість попрацювати над своїми ідеями публічних кампаній, їх плануванням та організацією, спрямованих на захист суспільних інтересів.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото