Філологічний факультет запрошує до участі у колядковому флешмобі

Викладачі філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка напередодні різдвяно-новорічних свят ініціювали у соціальній мережі фейсбук колядковий флешмоб і запросили до участі у колядуванні усіх, кого єднає й оберігає коляда – колективи різних освітніх закладів, наукових установ, організацій. Популяризація сьогодні багатовікової пісенної традиції є надзвичайно важливою, адже допомагає відчути мир і радість у серці, подарувати різдвяний настрій усім довкола.

До різдвяного флешмобу уже долучилися колеги з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Кропивницького державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, викладачі історичного факультету та студенти Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Нехай колядки повноголосо звучать усюди, де живуть і працюють добрі люди, а цьогорічне колядкове відлуння збереже тисячолітню традицію, і, щонайважливіше, українців у ній. Різдвяний флешмоб триває, запрошуємо до участі:

1. Зберіться гуртом (мінімум утрьох)
  2. Заспівайте (як умієте, але щиро й з настроєм) колядку і зафіксуйте все у відеоформаті (за допомогою будь-яких доступних технічних засобів)
  3. Оприлюдніть запис у соціальній мережі (Фейсбук) зі скопійованим текстом і подаруйте ініціативу на поширення колядкового настрою іншим потенційним «гуртам» (освітнім закладам чи їхнім підрозділам, науковим установам, музеям, бібліотекам, фірмам, родинам і т.д.)

Колядуємо аж до Стрітення (до 15 лютого).