Французький професор Борис Найман прочитав лекцію студентам Університету

Професор Університету Париж XII Валь-де-Марн Борис Найман прочитав лекцію студентам факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка на тему «Informal Economy in Ukraine» («Неформальна економіка в Україні»).

Основну увагу лектор зосередив на власних дослідженнях прямих і непрямих підходів до вивчення прихованих даних неформальної економіки, а також мотивації людей брати в ній участь.

У процесі дискусії, студенти особливо активно цікавились можливостями та інструментами впливу молоді на вирішення проблеми існування та збільшення обсягів тіньової економіки в Україні.

Крім того, були укладені попередні домовленості щодо майбутньої співпраці між відповідними кафедрами та факультетами, зокрема, щодо академічної мобільності студентів та викладачів.