Гданський університет ініціює інтенсифікацію співпраці з ЛНУ ім. Івана Франка

6 жовтня 2017 року ректор Гданського університету (Польща) Єжи Ґвіздала і декан факультету менеджменту одного із найбільших вищих навчальних закладів Польщі, професор Мірослав Шреддер відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.

Основною метою візитку представників польського університету було бажання поглибити академічну співпрацю між провідними вищими навчальними закладами України та Польщі і детальніше ознайомити львів’ян зі структурою, пріоритетними напрямками досліджень і принципами роботи Гданського університету.

Під час зустрічі з Ректором Львівського університету, професором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою, деканом економічного факультету Ростиславом Михайлишиним, деканом факультету управління фінансами та бізнесу Андрієм Стасишиним  і начальником Науково-дослідної частини Університету Юрієм Плевачуком ректор польського вищого навчального закладу Єжи Ґвіздала наголосив, що співпраця із ЛНУ ім. Івана Франка важлива для Гданського університету і висловив сподівання на її позитивні результати уже найближчим часом.

«Наш університет розвивається дуже активно, а тому для нас надзвичайно важливо спільно з вами реалізовувати конкретні проекти і втілювати у життя ініціативи, які приноситимуть користь обом нашим навчальним закладам», – зазначив Єжи Ґвіздала.

Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, професор Володимир Мельник подякував польським колегам за інтерес, який вони проявляють до наукових досліджень Львівського університету і запевнив, що сприятиме і підтримуватиме розвиток плідної взаємодії між вченими і студентами обох вищих навчальних закладів.

Також в рамках візиту до Львова декан факультету менеджменту Гданського університету, професор Мірослав Шреддер прочитав презентаційну лекцію для студентів та працівників Львівського університету, під час якої розповів про структуру, пріоритетні напрямки досліджень та інші особливості одного із найбільших вищих навчальних закладів Польщі.