Генеральний директор Національного експоцентру України Максим Бахматов зустрівся зі студентами Університету

Генеральний директор ВДНГ Національного комплексу «Експоцентр Україна», засновник IT development сompany UGE GmbH, 4 роки Customer Careand Sales в Телекомі, Samsung – Country Sales Manager Baltic States, Leo Burnett – Business Development Director, засновник і продюсер Comedy Club UA, КВКшник Максим Бахматов 3 червня 2016 року зустрівся зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час зустрічі зі студентами бізнесмен розповів про можливості для розвитку старт-апів у рамках телеком-акселератора ВДНГ-TECh за підтримки компанії «Київстар».

«Телеком-акселератор – це конкурсна програма, орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері телекомунікацій та зв’язку, – зазначив Максим Бахматов. – Ставши учасником цієї програми, ви отримаєте 4 навчальних модулі на 25 тем, а також 200 годин теорії і практики, які проводитимуть 20 менторів».

Учасниками програми можуть стати:

• підприємці, стартапи, представники малого та середнього бізнесу;
  • команди, що складаються мінімум з двох осіб;
  • всі члени команди повинні бути повнолітніми;
  • принаймні один з членів команди повинен бути громадянином України та проживати на її території;
  • активна команда, готова до інтенсивної роботи;
  • пріоритет буде надано командам з базовим прототипом рішення.

За словами Максима Бахматова, пріоритетними напрямами проектів є:

• «Інтернет речей»
  • Мобільна реклама
  • Мобільна економіка
  • «Хмарні сервіси»
  • Контент-послуги
  • Голосові сервіси
  • Мобільні фінансові послуги
  • Телекомунікаційні платформи та системи
  • «Месседжинг» та ОТТ
  • Послуги, що сприяють використанню мобільного інтернету
  • FMC
  • Безпека мобільних пристроїв
  • Інші напрямки

Заявки на участь у конкурсній програмі можна подавати до 20 червня 2016 року.

Контакти:

www.vdngtech.com/telecom      e-mail: info@vdngtech.com           tel. 067 975 50 00