Генеральний консул Словацької республіки в Україні зустрілася зі студентами Університету

8 грудня 2016 року на кафедрі слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького Львівського університету за підтримки Словацького товариства імені М.Р. Штефаніка відбулась зустріч Генерального консула Словацької республіки в Україні Янки Буріанової зі студентами напрямку словакістика.

Під час зустрічі Генеральний консул розповіла студентам про труднощі, які виникали у її країни на шляху до інтеграції у Європейський Союз, а також про досягнення Словаччини за роки членства в ЄС. Янка Буріанова запевнила, що Словаччина цілковито підтримує євроатлантичні прагнення України.

Генеральний консул також висловила подяку студентам за те, що вони обрали для вивчення саме словакістику, запевнивши, що цей вибір є перспективним, а здобуті під час навчання знання знайдуть своє активне застосування у подальшій кар’єрі молодих людей. Студенти-словакісти подякували Генеральному консулові за можливість поспілкуватись з нею, привітавши Янку Буріанову  словацькими піснями та поезією.

Світлини: Олександри Чури Більше фото