Упродовж двох днів, 14-15 квітня 2016 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходила ХIV Міжнародна (ХІХ Всеукраїнська) студентська наукова конференція з прикладної математики та інформатики СНКПМІ – 2016.

У фокусі наукових зацікавлень студентів – питання трендів ІТ-ринку, використання програм для написання розширень інтерпретованих мов, дослідження систем диференціальних рівнянь з допомогою узагальнених обернених матриць, а також чисельні дослідження, розробка навчальних програм і спеціалізованого програмного забезпечення та ін.

«Конференція – це передусім одна із форм самостійної роботи студента і є важливим елементом навчального процесу в цілому, – зазначив під час відкриття конференції професор, доктор фізико-математичних наук Ярема Савула. – Ідея проведення цієї конференції виникла ще у 1997 році.  Відтоді конференція відбувається щорічно. У ній традиційно беруть участь не тільки студенти Львівського університету, а також молоді люди з інших вишів».

У вступному слові професор Ярема Савула відзначив особливість цьогорічної конференції з прикладної математики та інформатики СНКПМІ – 2016, зауваживши, що значна кількість доповідей, представлених англійською мовою, свідчить про високий рівень знань і умінь студентів та відповідає вимогам до сучасної науки.

Ярема Григорович відзначив ініціативи випускників факультету щодо проведення аутсорсингових конференцій, що, за словами професора, є «невід’ємною і потрібною частиною як навчального, так і робочого процесу».

Після урочистого відкриття ХIV Міжнародної (ХІХ Всеукраїнської) студентської наукової конференції з прикладної математики та інформатики СНКПМІ – 2016 учасники продовжили роботу у форматі пленарного та секційних засідань.

За підсумками обговорення доповідей було визначено переможців, яких нагородили цінними подарунками від Vakoms.

Цьогоріч перемогу здобули:  Володимир Трицецький та Олесь  Білик, які представили  свій проект «Інформаційна система LNU Compass»; Орест Райтер, Томаш Комарницький із презентацією  розробки автономного принтера «bbox»; Вікторія Волянська, Андрій Гавриляк, які продемонстрували власний інтерактивний сервіс навігації по Університету.

Нагадаємо, що організаторами ХIV Міжнародної (ХІХ Всеукраїнської) студентської наукової конференції з прикладної математики та інформатики СНКПМІ – 2016 були студенти факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. Івана Франка.

Науковий захід  проходив за підтримки компаній SoftServe, Vakoms, Indeema Softwarе, Intellias, Core Value, PLLUG Comunity, GDG Lviv.

Світлини: організаторів конференції Більше фото