Голова Львівської ОДА Олег Синютка прочитав лекцію студентам-політологам Університету

28 вересня 2017 року голова Львівської ОДА Олег Синютка на одну годину став лектором для понад ста студентів філософського факультету  Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час лекції Олег Синютка ознайомив студентів із суспільно-політичним розвитком області та відповів на усі питання майбутніх політологів.

Зокрема, студентів особливо цікавили проблеми обороноздатності країни,  механізми впливу громадськості на систему управління Львівщиною та успіхи реформи децентралізації.

За підсумками зустрічі студенти висловили прохання влаштовувати подібні лекції частіше та запрошувати на них керівників структурних підрозділів Львівської ОДА.